Festival vína Červený Hrádek 2022

Festival vína Červený Hrádek 2022

zámek Červený Hrádek 21.05.2022 - 12:00
Srdečně vás zveme na 1. ročník festivalu vína na zámku Červený Hrádek, který se uskuteční v sobotu 21. května 2022. 🍷
Fanouškům dobrého vína se na zámku Červený Hrádek představí 16 pečlivě vybraných vinařství výhradně z České republiky. Kromě stálic vinné tour České festivaly vína, jakými jsou např. mutěnické Modré vinařství, čejkovické Vinařství Konečný či mikulovské Vinařství Rauš se svým nepřehlédnutelným someliérem Lukášem Polišenským, budete moci poznat a ozkoušet mnoho dalších značek. Celková nabídka bude velice pestrá, od klasických lehkých ročníkových vín, přes frizzante a růžová vína, až po mohutnější vína z francouzských sudů či vína speciálních výrobních technologií jako třeba kvevri.
Součástí akce bude také food zóna s nabídkou dobrého jídla a doprovodný kulturní program. Odpoledne zahraje k poslechu a tanci Cimbálová muzika Trnka. Večer pak vystoupí skupina Electro Swing Allstars, která umně kombinuje elektronickou hudbu s akustickými nástroji. Programem bude provázet moderátor Luděk Holý a someliér Zdeněk Kintr.
Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude rozlévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení přímo na místě za 100 Kč.
Co vás čeká a nemine?
🇨🇿 Prezentace českých a moravských vinařství
🍷 Degustace vína
🎺 Kulturní program
🥨 Food zóna
DOPROVODNÝ PROGRAM 👇
13:00 – 18:00 Cimbálová muzika Trnka
19:00 – 21:00 Electro Swing Allstars
Moderují Luděk Holý a Zdeněk Kintr
VSTUPNÉ 👇
Vstupné na akci zdarma. K degustování vína nutno zakoupit festivalovou sklenici v ceně 100 Kč.
Veškeré informace o vinné tour 2022 najdete na:
🌐 www.festivalyvina.cz
Zámek Červený Hrádek v Jirkově hodnocení