Zámecké pátky: Red Pop-Soul Session

Zámecké pátky: Red Pop-Soul Session

Zámek Červený Hrádek 14.07.2023 - 18:00
I letošní rok jsme pro vás připravili sérii koncertů s názvem Zámecké pátky. Opět se můžete těšit na příjemnou atmosféru zámku Červený Hrádek, stánky s občerstvením a nápoji a především dobrou muziku.
Tentokrát začínáme Zámeckým pátkem s podtitulem Red Blues Rock Session a představí se vám tyto kapely:
Aneta & The Soul Uncles
Devítičlenné soul-popové uskupení kolem zpěvačky Anety Galis Hollandrové a kytaristy a autora Honzy Šobra sice vzniklo v době, která novým kapelám moc nepřeje, ale přežilo a s o to větším těšením se na vás v roce 2023 chystá do klubů i na festivaly .
Projekt Aneta & The Soul Uncles svedl dohromady ostřílené muzikanty, kteří se navzájem znali z působení v předních českých hudebních uskupeních. Tomuhle projektu společně říkají „kapela za odměnu“. Na koncertech se tak můžete těšit na energetickou soul-pop-funkovou smršť, na skvělou dechovou sekci i vokalistky a hlavně na strhující zpěv Anety Hollandrové, která je na české soulové scéně zatím dobře utajovaným tajemstvím.
Lucie Soukupová & Matěj Koudelka
Hrají převážně popové pecky, ale umí zabrousit i do jiných žánrů a píší si také vlastní songy. Při hraní mají pomocníka – looper – který tomu umí dodat pořádnou šťávu. Tak si s nimi přijďte užít našlapaný večer uprostřed léta, třeba s drinkem v ruce!
Vstupné na akci je dobrovolné.
Těšíme se na Vás.
Zámek Červený Hrádek v Jirkově hodnocení