Konzert: Zámecký pátek: Red country rock session

Konzert: Zámecký pátek: Red country rock session

zámek Červený Hrádek 02.09.2022 - 18:00
I letos jsme si pro vás připravili sérii koncertů s názvem Zámecké pátky. Opět se můžete těšit na příjemnou atmosféru zámku Červený Hrádek, stánky s občerstvením a nápoji a především dobrou muziku.
Přijďte si užít country rockovou muziku v podání těchto kapel:
ST.JOHNNY- kapela hrající Rock’n’Roll, boogie a blues. Jan Stehlík (Plzeň, kytara, zpěv) založil kapelu v roce 2005, inspirován svými cestami po USA. Jeho syrový pěvecký projev, texty ze života a energická rytmika (Zdeněk „Wimpy“ Tichota – basa, Kamil Němec – bicí) tvoří vysoce chytlavou směs. St. JOHNNY vystoupil v roli předskokana bluesových legend Charlieho Mussellwhitea, Lurrieho Bella, Paula Lamba, Any Popovic a dalších. V repertoáru převažuje vlastní tvorba. Kapela vystupuje doma i v zahraničí
PONTIAC- kapela hrající moderní country již také desítky let, doprovázela např.K.Černocha,K.Kahovce a spousty dalších umělců. Poslední roky v kapele hrají tři členové chomutovského Albumu.
ALISON Kraslice – Kapela existuje již od roku 2005, ale v roce 2014 prošla téměř kompletní změnou sestavy a hlavně žánru. Začínala interpretací písniček od kapely Asonance a v průběhu let se písně přerodily spíše do původních (anglických) verzí s vlastními aranžemi. Kapela hrála dlouhé roky folkově. Avšak po již zmíněném přerodu přitvrdila. Přidala bicí, elektrickou kytaru a své aranže přepracovala spíše na rockovější. Tímto směrem by se kapela chtěla ubírat i v následujících letech.
Vstupné na akci je dobrovolné.
Těšíme se na Vás.
Zámek Červený Hrádek v Jirkově hodnocení