Veranstaltung: Fotografická soutěž „Jirkovská zrcadlení“

Veranstaltung: Fotografická soutěž „Jirkovská zrcadlení“

01.03.2022 -
Vyhlašujeme 3. ročník fotografické soutěže „Jirkovská zrcadlení“. Soutěž bude opět probíhat od 1. března do 31. srpna. Stejně jako v předešlých dvou letech máme 2 tematické okruhy. První okruh je na téma „Jirkov v maličkostech“ a druhý na téma „Tady žiju“.📸
Mezi výherce se i letos celkově rozdělí 12 tisíc korun. V každém tematickém okruhu je za 1. místo částka 3 tisíce korun, za 2. místo 2 tisíce korun a za 3.místo 1 tisíc korun.💸
Tematické okruhy:
👉1) Jirkov v maličkostech (můžete fotografovat technické či architektonické maličkosti a detaily, přírodní i běžný život apod.)
👉2) Tady žiju (můžete fotografovat vše, co se vám líbí v našem městě. Vytvořte takové snímky, jak doopravdy vnímáte své město.)
Úkolem soutěžících je pořídit kreativním, tvůrčím a originálním způsobem fotografie (max. 3 snímky v každém tematickém okruhu) s motivem Jirkova.
Přihlášení do fotografické soutěže:
Účastník zašle své soutěžní fotografie a vyplněnou přihlášku (jméno, příjmení, věk, adresu trvalého bydliště – popřípadě i kontaktní adresu, pokus se neshoduje s trvalým bydlištěm, e-mail, telefonní kontakt) a vysloví souhlas s předepsanými podmínkami soutěže. U každé fotografie musí být určena kategorie, připojen název snímku a jméno soutěžícího.
Přihlášku si může zájemce vyzvednout na podatelně MěÚ Jirkov, v Informačním centru v Tyršově ulici, nebo vytisknout na webových stránkách města.
Fotografie s přihláškami je možné posílat na email: e.broumska@jirkov.cz nebo je zanést na podatelnu městského úřadu v obálce nadepsané „K rukám kulturního a propagačního referenta Elišky Broumské“.
Bližší informace:
Eliška Broumská, kulturní a propagační referent
Městský úřad Jirkov
Nám. Dr. E. Beneše 1, Jirkov 431 11
tel: 739 451 112, 474 616 417
e-mail: e.broumska@jirkov.cz
Zámek Červený Hrádek v Jirkově hodnocení