Koncert PANGEA – The Beatles Revival Band 14.4. 2023 v Jirkovském divadle

14.04.2023

Koncert PANGEA – The Beatles Revival Band 14.4. 2023 v Jirkovském divadle
PANGEA – The Beatles Revival Band patří díky svým dlouholetým zkušenostem a profesionálnímu přístupu ke špičce evropské revivalové scény.
Každým rokem odehraje Pangea několik desítek vystoupení na revivalových festivalech, oldies akcích a plesech, v rockových klubech a kulturních střediscích. Jsou žádanými hosty na různých městských a pivních slavnostech, vinobraních a open-air akcích. Jejich vystoupení bývají vítaným zpestřením firemních párty a prezentačních akcí. Kromě stovek úspěšných koncertů má skupina na svém kontě také několik televizních a rozhlasových vystoupení.
V srpnu 2011 absolvovala Pangea několik velice úspěšných koncertů v legendárním klubu Cavern v rámci festivalu Beatleweek v Liverpoolu
Pangea se na osobní pozvání Horsta Faschera (manažera a promotéra Beatles z dob jejich hamburské éry) zúčastnila v létě 2004 prestižního mezinárodního festivalu revivalových kapel BEATLES CONVENTION v Hamburku a následně vystoupila i na přehlídce vítězů tohoto festivalu v německém přímořském letovisku Dahme.
Vstupné: 250,- Předprodej, 300,- Na místě
Vstupenky k dostání v informačním centru
Zámek Červený Hrádek v Jirkově hodnocení