Concert: Zámecké pátky: Red Blues Rock Session

Concert: Zámecké pátky: Red Blues Rock Session

Zámek Červený Hrádek 30.06.2023 - 18:00
I letošní rok jsme pro vás připravili sérii koncertů s názvem Zámecké pátky. Opět se můžete těšit na příjemnou atmosféru zámku Červený Hrádek, stánky s občerstvením a nápoji a především dobrou muziku.
Tentokrát začínáme Zámeckým pátkem s podtitulem Red Blues Rock Session a představí se vám tyto kapely:
NOVEMBER 2ND
Kapela November 2nd s charismatickou zpívající kytaristkou Sašou Langošovou letos vydá čtvrté album. Skupina je na české scéně oceňovaná za atraktivní rockové skladby, které jí vynesly nominaci na Anděla, vítězství v Žebříku časopisu iReport nebo nabídku společných koncertů s Davidem Gahanem, Suzanne Vega, Skunk Anansie či Spin Doctors. Jejich poslední singl Island zařadil aktuálně hudební časopis Headliner mezi nejlepší české skladby roku 2022.
Jestliže dosavadní nahrávky November 2nd zněly jako vkusný mix rocku a alternativní country, nový materiál podle hudebních novinářů kapelu posouvá k rockovějšímu, bluesově agresivnímu zvuku, nechávajícímu vzpomenout kořeny Led Zeppelin i současnost Jacka Whitea. Kapela, kde kromě Langošové hrají kytarista Roman Helcl, baskytarista Jakub Vejnar a bubeník Petr Ptáček, pracuje na nové nahrávce s českým producentem Borisem Carloffem. Výsledný sound má na starosti dvorní studiový inženýr kapely The Black Keys Tchad Blake a nashvillský zvukový mistr John Netti, který stojí za posledními nahrávkami Rival Sons.
November 2nd mají na svém kontě tři alba u EMI a stovky koncertů v Česku, Evropě i USA.
CROSSROAD BROS
Od nejzákladnějších bluesových milníkových songů až po moderní blues dnešního století se rozpíná pole působnosti tributového dua Crossroad Bros. Písně jsme zpracovali s pro nás specifickým soundem a originálními aranžemi.
Vstupné na akci je dobrovolné.
Těšíme se na Vás.
Zámek Červený Hrádek v Jirkově hodnocení