Theatre: Divadelní představení: Žena, která uvařila svého manžela

Theatre: Divadelní představení: Žena, která uvařila svého manžela

Jirkovské divadlo 27.04.2023 - 19:00
Producent a režisér Petr Kracik připravil v ČESKÉ PREMIÉŘE originální černou komedii úspěšné anglické autorky Debbie Isitt, a to ve spolupráci s Divadlem U Hasičů v Praze a naší agenturou.
Upřímně, dámy! Která z nás alespoň jednou nepronesla větu: “Já ho zabiju!”
Tato velmi originální a vtipná černá komedie je exkurzí do světa žárlivosti, zrady, nevěry, klamů a ponížení a ukazuje nový význam rčení, že „láska prochází žaludkem“.
Autorka sice předepisuje strohou scénu bez rekvizit a uniformní oblečení, aby veškerá divákova pozornost byla soustředěna na dialogy, ale zároveň rozvíjí velmi peprné a vtipné situace, ve kterých nabízí velký prostor pro hereckou exhibici.
Toto originální řešení manželského trojúhelníku, by měli shlédnout všichni, kdo někdy manželským trojúhelníkem prošli, právě procházejí nebo budou procházet…
Kenneth a Hillary žili ve spokojeném manželství – téměř dvacet let, než se Kenneth, procházející krizí středního věku, zamiloval do jiné ženy. Zprvu se zdálo, že Laura představovala vše, co Kennethovi v manželství scházelo, ale brzy se mu milostná aférka vymkla z rukou a nastal kolotoč lží, výmluv, obviňování a …rozvod.
V novém životě s Laurou však také nemá na růžích ustláno.
Laura je sice ztělesněním jeho sexuální touhy, ale vůbec neumí vařit! Z jejích kuchařských pokusů je mu zle. Znovu začíná kolotoč lží a … tajných úniků do kuchyně bývalé manželky…
Režie: Petr Kracik
Hrají: Nela Boudová, Ilona Svobodová, Bronislav Kotiš
Vstupné: 300,- předprodej / 350,- na místě
Vstupenky k dostání v informačním centru.
Zámek Červený Hrádek v Jirkově hodnocení